۱۳۹۰ خرداد ۱۳, جمعه

عملیات استشهادی حیدر کرار(رض) - با فرمت موبایلی

۳ نظر:

ناشناس گفت...

بدینوسیله گروه مجاهدین جیش العمر (رض) وابسته به جنبش مقاومت مردمی به مبارزین خود ائم از داخلی و خارجی علام می دارد که چندی است که تحرکات مشکوکی از نقل و انتقالات نیروی زمینی و هوانیروز سپاه جانی پاسداران حکومت رافضی اخوندی در مناطق شرقی رویت شد ه است که گویای تغییراتی مخفیانه تاکتیکی در این منطقه می باشد لهذا دشمن برای انکه بخواهد قبل از هر چیز تحرکاتی را داشته باشد باید اول نیروی ستون پنجمی خود را فعال نماید و در این راستا نیروهای اطلاعاتی دست به مانور بزرگی در منطقه بلوچستان و نیمی از خراسان جنوبی زده اند که بنا بر موارد اکتشافی با قدرت مالی توانسته اند افراد جدیدی را بصورت هایدن اجیر نمایند . بنا به نقل نقول بعضی از موارد بدست امده این افراد خطر ناک بومی بوده و اشنا به سامانه های ارتباطی مدار بسته هستند . لهذا از تمام برادران و خواهرانی که تازه به مجاهدین الحاق شده اند و یا به نوبه ای با انها تماس دارند تقاضا می شود که کاملا هوشیارانه در لاک دفاعی فرو رفته و حدالمقدور در تا اطلاع ثانوی در هد اوت های قبلی خود بدون تحرکاتی باقی بمانند . بنا به فرمایشات مسئول گروه مجاهدین جیش العمر (رض) کاپیتان ابو حمزه صاحب که خود مبنای شناسایی منطقه ای را با تعدادی از مجاهدین بومی به عهده دارد و فعل حال در پاکستان بسر می برد تمام اعضایی که برایشان دعوت نامه ترنینگ جهادی ارسال شده بعد از وقفه ای کوتاه می توانند با هماهنگی لازم با پوینت 30/10 در بلوچستان به ترنینگ سنتر عزام شوند . اما از انجای که دشمن ملحد و زبون رافضی برای پشتیبانی هوایی خود دست به نحرکات زد ه است و تعداد ام 9 و اپاچی از منطقه هوانیروز اصفهان به مناطق شرقی عزام داشته است تا در سرکوب مجاهدین شرقی قدرت اتش برتری را داشته باشد ایشان از تمام عوامل متخصص و همراه و همیشگی هم رزم خود برای رفع این مشگل مجددا دعوت بعمل می اورد تا با ارسال ترفندهای مدرن روز دنیا و با داشت اگاهی نسبت به فن اوریهای سامانه های جدید مجاهدین را بتوانند با کمک الله تعالی (جل ) و ان جمله حمایت موثر ان افراد پوزه رژیم اخوندی و ماشنی جنگی سپاه مشرک را به خاک بنشانند . البته جناب کاپیتان صاحب طی یک نامه الکترونیکی از تمام دوستداران و مجاهدین اسلامی که با ریشهای ظلم و کفر در حال ستیز هستند و قادر به جابجای هستند در خواست نمود تا اگر تمایل به ملاقات دارند می توانند وی را با نشانی گرفتن از کمپ های مجاهدین در راولپندی و اسلام اباد –پاکستان ملاقات نمایند چرا که وی در فصل لاچینگ مجاهدین در ترنینگ سنتر جیش العمر (رض) قصد دارد یک ورک شاپ جهادی که شامل تبلیغات و اموزشهای تخصصی جنگی می باشد با کمک اساتید خبره و بهمراه مجاهدین جدید بنا نماید .
البته در روزهای اتی وی قصد یک کونیشن و پریس کانفرانس را بهمراه دوستداران جهادی و الخصوص شیفته گان وابسته به جندالله با عنوان حامیان ناموس صحابه(رض) در ایالت سند بر پا نماید . که گویا در این مراسم چندی از بزرگان مذهبی منطقه ای هم سخنرانی خواهند نمود .

ناشناس گفت...

حائذ توجه ان دسته از دوستدارن مجاهدین جیش العمر (رض) می باشید که مسئول گروه مذکور برای رفاه کاربران و مرتبطین الکترونیکی به ایجاد یک بخش ارتباطی با کاربران در فیس بوک نموده است که این می تواند کمک موثری در بهبودی و اطمینان خاطر کاربران در هنگام ارتباط با مجاهدین باشد از این رو شما تنها با سرچ نمودن ابوحمزه ایرانی می توانید این بخش را برای مکالمه دوطرفه استفاده نماید . اما لازم ذکر به ان دسته از کسانی که تلاش برای اختلال در سیستم کامپیوتری و ارتباطی واحد تبلیغاتی مجاهدین را دارند می باشد که کاربر پر تجربه کار این تنظیم که در اصل بخش اطلاعات و فن اوری تبلیغاتی را بعهده دارد مجهزه به نرم افزارها و ترفندهای زیادی برای مقابله و مبارزه با این گونه شیطنتهای بچه گانه حال سهوا و یا عمدا می باشد . که البته تا به امروز خوشبختانه ما تعداد کسیری را بر استفاده از این نوع اعمل و دخل اندازی دیده ایم که با کمک این استاد گرامی مسیرهای انتقالی ویروسها شناسایی و الحمدالله (جل) انها را خنثی نموده ایم . ما البته می دانیم که چه کسانی این رفتار و بازی دوگانه و مضحک را انجام می دهند و برای انها هم برنامه های خاص داریم .اما لازم است که به سمع ان دسته از دوستداران وب لاگهای بلوچی الخصوص وب لاگ محترم و معتبر اژانس خبری تفتان برسانیم که کم رنگ شدن خبری این وب لاگ مارا هم در هاله از ابهام فرو برده است و کمی نسبت به این قضیه متاثر نموده است . ما خواهان پر نقش و اهمیت بودن این وب لاگ جهادی در منطقه هستیم و هم نوع بودن اسامی وب لاگ خبر ما با نها دلیلی برای نابودی و یا نقصان ان الله نکرده نمی باشد . ما همیشه روند حمایتی خبری را در مورد وب لاگ های معتبر فیلتر شده در مرکز برای کاربران مخاطب داشته ایم و هیچ گاه دنبال اسم و منسب کاری و جهادی نبوده ایم . لهذا خوشحال می شویم که رابطه نزدیکی با خبر نامه نگاران وب لاگهای وابسته به مجاهدین الخصوص شاخه های دیگر جنبش مقاومت مردمی و شیفت گان و پیروان رهبر فرزانه تحریک انتفاضه بلوچستان شهید الحاج عبدلامالک بلوچ(رح) داشته باشیم . ولی متاسفانه انها خود را از ما جدا دانسته و ترجیحا بدلیل عدم اعتماد سازی دور می دانند . ولی با این وجود واحد تبلیغاتی گروه مجاهدین جیش العمر (رض) از انها هم همانند دیگر وب سایتهای خبری با درج مطالبشان در صفحات وب خود حمایت می نماید . به قول معروف شاید ما بد هستیم وخود نمی دانیم !!!!

بیایم در اخر کدورت ها را از هم بزدایم و در کنار هم در یک صف مشترک مقدس جهادی از حیثیت اسلام و قران و مقدسات بجا مانده از ان در مقابل مشرکین و کافران الخصوص این شیعیان رافضی ملحد اخوند باز صفویی حراست نمایم و نهضت ازادی جماعت اهل سنت ایران را به نتیجه مثبت سربلندی و ازادی برسانیم . انشالله تعالی(جل)

( امین یا رب العالمین )
((الحمدالله الذی جعل السلام حنیفته المسحه ))
واحد تبلیغات تنظیم مجاهدین جیش العمر (رض) وابسته به جندالله در تهران –ایران

زهره بلوچ گفت...

سلام
سر بلند باشید
انتظار میرود
سر زمین من کجاست
را لیک نhttp://zohrehbaloch.blogspot.com/مایید
خواهرت زهره بلوچ